BİLİNÇALTI EMİRLERDEN HOŞLANIR

Bilinçaltının çalışma prensibini anladığınız zaman kendi lehinize anlamamakta ısrar edeceğiz aleyhinize sonuçlanır. Dünyada her şeyin etki tepki durumu olarak düşünürseniz bir anlamı içerir. Bilinçaltı emirlerden hoşlanır. Hoşlanır dediğimiz durum emir ile değiştirmek hızlı bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Aleyhinize kullanamıyorsunuz ya da metotlarını bilmiyorsunuz demektir.

Bilinçalti Emirlerden HoşlanırBİLİNÇALTI NET OLAN EMİRLERİ SEVER

Bilinçaltınıza net emir verdiğinizde bunu inanç ve duygularınızla birleştirdiğinizde artık evrendeki tüm enerjileri kullanın lehinize çalıştırırsınız. Artık evrendeki güçlere net bir komut vermiş olursunuz. Bilinçaltınıza verdiğiniz emirleri televizyona verdiğiniz sinyallere benzetebilirsiniz. Eğer yayınları doğru olarak çalışır kurmazsanız ne olur. Görüntüler karıncalı ve net olmayan bir şekilde ulaşır.

BİLİNÇALTINA EMİR VERİRKEN POZİTİF OLUN

Bilinçaltının çalışma prensibi yazılımlar ile aynıdır. Yazılımlarda vermeniz gerekir. Değilse o dediğinize uygun durum ortaya çıkar. Bilinçaltınıza emir verirken pozitif olarak kelime kullanın ; şu kötü olur istemiyorum diyorsanız bilinçaltına şu emri verirsiniz. BEN KÖTÜ OLMAK İSTEMİYORUM. Algılar gibi istemiyorum kelimesinde istiyorum. Aleminde bu durum oluşur. Aleminde canlanır. Eğer sürekli olarak kötü olmak istemiyorum derseniz artık sonucu kolay bir şekilde tahmin edebilirsiniz.

Ben kötü olmak istemiyorum değil, ben iyi olmayı seçiyorum

Her şey kötü gitmemeli değil, her şey yolunda

Ben hasta olmak istemiyorum değil, sağlıklı olmayı seçiyorum

İlk örnek negatif, ikincisi için pozitif olarak kullanılır aynı anlama gelen cümlelerdir.

BİLİNÇALTINA EMİR VERİRKEN ŞİMDİKİ ZAMANI KULLANIN.

Bilinçaltı emirlerden hoşlanır. Bu durumu iyi kullanmasını bilmelisiniz

Bilinçaltı emirlerin geçmişten ya da gelecekten gelmesi sizin aleyhinize olur. Emir verirken pozitif ve şimdiki zamanda dil kullanın. Şimdiki zamanda dil kullanarak değiştirilecek en hızlı şekilde değiştirilmiştir.

 

İyi olmak istiyorum demek yerine iyi olmayı seçiyorum

İyiydim demek yerine her zaman iyi olmayı seçerim

Deneyin ifadelerin gücünü kendinizde test edin. Bir şeyin çalışma prensibini kullanarak artık ona sahip olmanız gerekir gelir.

MELİ MALI GEREKLİLİK CÜMLELERİNİ KULLANMAYI İPTALİ EDİN BİLİNÇALTI İÇİN

Bilinçaltına emir verirken gereklilik kipini kullanmayın. Bilinçaltına telkin verirken şimdiki zamanda, gereklilik kipi olmadan, pozitif ifadelerle konuşmalısınız. Şu an cümle incelemek için yeterli pozitif ifade sizlere anlatmak için tasarlanmıştır ama genel kapsamıyla pozitif dil kullanmanız bu etapta çok önemlidir.

Ben bu işi yapmalıyım demek yerine bu işi göre yaparım

Ben bu durumda mecburum demek yerine bu durum aşarım

Gerekir ifadeler aynı ancak gereklilik kipinden arınmış şekilde ifade ettik. Gereklilik kipi sizi zorlanmaya, mecburiyete zihninizi yönlendirir. Mecbur yapacağınız işler boyut yük getiriyor. Kelimelerin birinde güzel bir anlamlar yükleyerek farklı bir algılamanız mümkündür.

Eğer tüyoları iyi alırsanız gerekli boyut hizmetkar kullanmazsanız kölesi olursunuz.

Bilinçaltı emirlerden hoşlanır. Net ve pozitif emirler bilinçaltında güçlü etkiler

Bu makalelerde ilginizi çekebilir

Bilinçaltı Tekrarları Sever

Bilinçaltı Nedir

Bilinçaltı Gücü Ve Etkin Kullanma

Bilinçaltı kodlama

Bilinçaltı Ve Özellikleri

Bilinçaltı Pozitif Dil Kullanma

Bilinçaltı Yapıcı Ve Yıkıcı Enerjiler

Leave a Reply