BİLİNÇALTINI OLUMLU KULLANMAK

Bilinçaltını olumlu kullanmak için kendinizi öncelikle iyi tanımanız gerekir.

Bilinçaltındaki her şey olumlu ve olumsuz durumlardan meydana gelir. Bu durumları inceleyeceğiz.

bilinçaltını olumlu kullanmakBilinçaltını olumlu kullanmak için gerçekçi bir tutumda olmalısınız. Olan durumları kabul edip, negatifliği azaltarak daha çok pozitif durumlar oluşturmalısınız. Olumlu davranışlar ve tutumlar yine olumlu durumları da çoğaltır . Davranışlar, olumlu olan durumları da çeker görüşünü oluşturur.

Eğer olaylarda olumlu olanı gören bir zihin yapısına sahipseniz gününüzün büyük bir nedeni mutlu, huzurlu bir şekilde geçiriyor demektir.

Her duruma inanmıyor olabilirsiniz. Az inancınız olsa dahi başlangıcı yapınız. İnanmayarak yapın demiyorum. Burada temel durum yaptığınız duruma inanın ve şüpheyi en azda tutunuz.

Bilinçaltını olumlu kullandığınızda kendine iyi bakan bir kral gibi her şey yolunda, huzurlu bir şekilde devam eder. Bilinçaltı olumlu yada olumsuz nasıl kullanıyorsanız ona uygun enerjiler çekersiniz. Benzer benzeri çeker. Ne kadar olumlu durumları imgeler, kendinizde bulur ve olumlu davranırsanız ona uygun durumları oluşturursunuz.

Bilinçaltının çalışma prensibini bilmiyorum dediğinizde elinizde olan çok güçlü bir makine var ama onu çalıştıracak donanıma sahip değilsiniz demektir. O halde bu durumu hemen gözden geçirmeli ve başlangıç yapmalısınız

Bilinçaltının pozitif durumları çağrıştırması için kendinize güvenip ipleri elinize almanız gerekir. Bu da sorumluluk almakla birlikte gelir. Bilinçaltı olumlu durumları algıladığında otomatik olarak bedenen ve Ruhen hemen iyileşmeye başlarsınız. Artık her şey bir notadan çıkan melodi gibi ahenkle çalışır.

BİLİNÇALTININ TEMEL GÖREVLERİNİ HATIRLAYALIM:

-Bilinçaltının temel görev kişiyi hayatta tutmaktır.

-Bilinçaltı olumlu veya olumsuz ayırt etmez hangi durumdaysanız ona göre davranır.

-Bilinçaltı sadece telkinle değil: Görme, işitme ve diğer duyular yoluyla beslenir.

-Bilinçaltında milyarlarca bilgi kayıtlıdır ve sadece farkında olduğunuz kodlanır. Farkında olmadıklarınız başkası tarafından kodlanır

Seçtiğiniz bilgiler eşliğinde temel prensipleri öğrendikten sonra artık daha da dikkatli olmanız gerekir bilmelisiniz.

Eğer bilinçaltını kullanamazsanız bunu sizin yerinize medya ve diğer satıcı grupları yapar. Görsel yayın organlarına dikkat ediniz. Bu durumu çok iyi kullanarak siz karar veriyormuşsunuz gibi hissettirirler.

Bu durumu kullanan çıkar odakları İstedikleri mesajı bilinçaltı kayıtlarına nasıl ulaştırabileceklerini bilir. Sürekli telkinle, medya organlarıyla diğer araçları kullanarak istediği duruma yönlendirirler

Bilinçaltındaki pozitif durumları oluşturmak için öncelikle virüs gibi sizi olumsuz yönde inançlardan bilinçli olarak sıyrılmanız gerekir. Tamamen kontrol ve temizlik elinizde olmasa da hayatın büyük çoğunluğunu pozitif geçirmek sizin elinizdedir. Herkesin istediği bir durumdur.

POZİTİF OLMAK İÇİN:

-Sürekli şüpheye değil güvene yer verin. Bolca inandığınız durumları düşünüp yapın.

-Kaygılı sürekli olursanız her şeyi ve özellikle de kötü senaryoları hep hayal eder ve düşünürsünüz. Bu durumda son verip elinizin gelenin en etkili yapıp güvende kalın, sistemi okumayı öğrenin ve ilahi güce güvenin.

-Pozitif durumlar oluşturmak için emek harcayın. İyilik, yardımseverlik, selamlaşma gibi durumları sıkça kullanın hayat görüşü haline getirin bu durumlar pozitif kalmanıza yardımcı olur.

-Minnettar olduğunuz durumları düşünün. Genelde insanlar elindekinin değerini bilmeme eğilimi vardır. Şükür en güzel nimettir.

-Sadece düşünceyle pozitif olunamaz. Eyleme geçin, pozitif olmak istediğinizi kendinize ispat edin.

-Zamanının çoğunluğu uyumakla geçirme, verimli olmak için zamanı iyi kullanmak önemli, pozitif durumlar için çalışma ve zaman gerektirir.

-Başarısızlıkları sadece negatif olarak algılama, başarısızlıklar, başarıya taşıyan bir merdivendir. Bu bakış açısı ile daha da pozitif durumlar çekebilirsiniz.

-Her şey bakış açısına göre şekillendiği için bakış açınızı pozitif durumlara çevirin.

-İyi olabileceğine inanan insan o enerjileri titreştirir. Şüphesine güç veren ise şüpheli durumlar çeker.

-Sevdiğin her şey pozitif durumları çeker. Sevdiğin durumları oluşturmak için bilinçli olarak durumları oluşturmayı bilmelisiniz.

Bilinçaltını olumlu kullanmak hayata yeni bakış açısı getirmek demektir.

Baktığınız durumlarda kendinizin anlam verdiğinizi hatırlayın. Bakış açınız olayları etkiler, değiştirir, dönüştürür farkında olun.

 

Leave a Reply