Bilinçaltının Gücü Ve Etkin Kullanma

Bilinçaltının gücü denilince ilk akla gelen durum onun istenilen yönde kullanılabilmesi için mekanizmasını anlayıp ona göre hareket etmektir.

Bilinçaltı sizi istediğiniz hayallerin madde dünyasında vuku bulmasını da sağlayabilir. Tam tersine sefil bir hayata sürüklenmenize de yol açabilir.

bilinçaltının gücüHer insanın bilinçaltı dünyası kendine özeldir. Kimisini stresli durumlar tetikleyip başarı sağlamanız için, kimi insanı stres tamamen kendi dünyasına çekilerek kapamasına yol açar. Bu durumu belirleyen etken bilinçaltının gücüdür. Gücü belirleyen etken sizsiniz.

Bilinçaltı her şeye tepki veren bir yapısı olduğu için dikkatli olunmazsa her enerji frekansının etkisi altında kalarak rüzgar da savrulan yaprak gibi sürekli istemediği durumların altında ezilir.

Bilinçaltının Gücünü Elektriğin Çalışma Mantığına Benzetebilirsiniz

Elektrik bir enerjidir. Sizin dünyanızı aydınlatan, odanızı, sokakları bunların dışında birçok cihaza güç verip çalıştıran enerji olarak da kullanabilirsiniz. Bunun dışında da ıslak elle dokunduğunuzda ya da prizlerin içerisine iletken bir maddeyle temas ettiğinizde çarpılıp ölümcül kazalara sebebiyet veren bir enerji olarak da düşünebilirsiniz. Elektriğini yararlı yada zararlı kullanmanız tamamen size kalmıştır. Dünyada olan her şey zıttı ile var olduğu için bilinçaltının negatif ve pozitif gücünü kullanmak bu durumu belirleyici olan insana kalmıştır.

Eğer elinizdeki gücü iyi kullanmayı bilirseniz isteklerinizi ilahi güç yardımıyla çok hızlı bir şekilde tezahür ettirirsiniz. Durumları gözden geçirirken farkında olma anahtarını kullanarak dönüşümü başlatabilirsiniz. Gücün içinizde olduğunu hatırlayın.

bilinçaltının gücü

Bilinçaltı Gücünü Kullanmak İnanmakla Başlar

Bilinçaltındaki durumları değiştirebilmenin ilk yolu kendine inanmakla başlar. Kendine inanan kişi her şeyi başarabilir. Eğer sizde olumsuz inançlar var ve bu inancı değiştiremeyeceğim gibi inançlarınız varsa haklısınız değiştiremezsiniz. Değişim olur diye  inançlarınız varsa yine haklısınız. Her iki durumda da bilinçaltı benim sizi haklı gördüğüm gibi sizi haklı görmektedir. Eğer siz bir durumu başaramayacağınıza dair güçlü inançlarınız varsa başaramayacağınız durumları size ispat etmek için bilinçaltınız çalışır

Başarabileceğinize dair inançlarınız varsa bilinçaltınız başarmak için yeni yollar arar. Beyne gönderilen sinyalleri dönüştürüp madde dünyasında bulması için çaba harcar

İnanç dağları yerinden oynatır denir. İnanç olmadan hiçbir durumu değiştiremezsiniz başlangıç inanç yönünde olmalıdır.

Bilinçaltın Gücü Benzer Benzeri Çeker

Bilinçaltı sizin yaşam boyunca deneyimlerinizi, genetik kodlarınızı, şartlanmalar, öğrendiklerinizi öncelikle depolar. Bu depolama durumu sadece konuşma yoluyla değil, görsel, işitme veya medya yoluyla da gerçekleşir. Sizin öğrendiğiniz çoğunlukla farkında olmadığınız durumlar herhangi bir durumla karşılaşmanız durumunda hemen kayıtlarını inceleyerek benzer durum yaşanmış mı diye kontrol eder ve ona göre tepki verir. Eğer benzer durum yaşanmamışsa o durumu depolayarak yine deneyim olarak kaydeder.

Bilinçaltında kayıt edilen bu durumlara benzer durumları sıkça hayatınızda deneyim olarak yaşarsınız.

Sürekli benim başıma bu durumlar niye geliyor diye soruyorsanız cevabı burada gizlidir. Eğer bilinçaltı kayıtlarınızı değiştirmezseniz aynı durumları sıkça yaşayarak deneyimlerinizi daha da kuvvetlendirir ve güç verirsiniz.

Özellikle negatif durumları sık yaşayan insanlar farkında olmadan çocukluktan yaşadığı durumları yetişkinlik dönemlerinde de yaşarlar. Sadece kader olgusunun altına sığınarak hareket etmezler. Oysa birçok durumu değiştirme kudreti yaradan tarafından insanlara verilmiştir.

Bilinçaltı Mıknatıs Gibidir

Mıknatısın temel görevini bilirsiniz. Eğer kendine benzer olan bir madde olursa çeker. Bilinçaltında olan durumları da bu şekilde düşünebilirsiniz. Eğer siz bilinçaltı kurallarına riayet ederseniz hayatınızda pozitif durumları çekmek için sürekli olarak pozitif durumlara yatırım yapmanın önemini kavrar ona göre hareket edersiniz.

Eğer bir oyun oynuyorsanız ilk yapmanız gereken oyunun kurallarını bilmektir. Bilinçaltının gücünü etkin kullanmak için onun gücünü ve yasalarını öğrenerek kendi lehinize kullanmalısınız.

Bu makalelerde ilginizi çekebilir

Bilinçaltı Tekrarları Sever

Bilinçaltı Nedir

Bilinçaltı Gücü Ve Etkin Kullanma

Bilinçaltı kodlama

Bilinçaltı Ve Özellikleri

Bilinçaltı Pozitif Dil Kullanma

Bilinçaltı Emirlerden Nasıl Hoşlanır

Bilinçaltı Yapıcı Ve Yıkıcı Enerjiler

Leave a Reply