Bilinçaltının Gücünü Etkin kullanma

Bilinçaltının gücünü etkin kullanma rehberi ile size güçlü tüyolar veriyoruz.

Bilinçaltının Gücünü Etkin Nasıl Kullanbilinçaltının gücünü bilenler en iyi silah olduğunu bilirler. Yaşanmış bir durumla başlayalım 

Büyük derin dondurucuların içinde çalışan bir adam uzun süre içerisinde kalmamak kaydıyla içerisine ürün konulan, alınan, taşınan bir firmada çalışmaktadır. Derin dondurucuların kapağı dıştan kapatılıp açmaktadır. İçeride çalışan olduğunu fark etmeyen başka bir çalışan kapıyı kapatıp çıkarlar. Bütün bu durum sonradan fark eden içerideki adam kapının dıştan kapalı olduğu fark edince beyninden kaynar sular dökülür. Donup öleceğini bilir. Bir süre dayandıktan sonra üşümeye başlar. Ben donacağım, ben öleceğim, ben donuyorum diye sürekli kendine telkin ederek düşünmekteymiş. Sabah olduğu çalışanın donarak öldüğü tespit edilmiş

İşin ilginç kısmı ise çalışan dolabın çözülmesi için fişini çekmiş yani dolap aslında öldürecek kadar çalışmıyormuş. Kendi kendine gönderdiği çaresizlik sinyallerini beynine kabul ettirmiş uzun süreli ve sık telkinlerle gerçek dünyaya taşıyarak ölmüş.

Bilinçaltı gücü ve onun neler yapabileceğinin önemini kavramayanlar bilinçaltının gücünü iyi kullanan kesimler tarafından daima kullanılırlar.

Farklı bir yaşanmış durumla devam edelim.

Japonya da gözleri kapalı olan bir deneğe şimdi jiletle koluna çizik atıyoruz diye telkin kuruldu. Denek öncelikle yarı trans haline sokularak telkin edildi. O deneyde jilet değil sadece plastik bir aletle koluna sürüldüğünü beynin onu jilet olarak algılayıp kolunda kırmızılıklar ve yarıklar oluştu

Bu iki örnekte olduğu gibi gerçekten küçümsenmeyecek kadar önemli olduğu anlamalısınız.

Bilinçaltının gücü sizin ihtiyaç duyduğunuz durum veya dışarıdan gelen bilgileri onayladığınız durumlardan oluşan bir durumdur.

Beynin kumandası bilinçaltıdır. İnançlarınız sizi felçte edebilir, çok sağlıklı ve refah dolu ömürde sürdürebilir

Bilinçaltı tarlada yetiştirmek üzere toprağa ektiğiniz bir ürün olarak düşünün. Önce tohumlar ekersiniz. Daha sonra onu sabırla sular, eker, biçersiniz. Daha sonra çıkan ürünü beğenmezseniz çıkan ürünü değil tohumu sorgulamanız gerekir. Bilinç sizin tohumunuz bilinçaltı ise sizin tarlalarınız konumundadır.

Bilinçaltının Gücünü Etkin Nasıl KullanTarlaya domates ekip neden salatalık çıkmadı diye sorgulamak ne kadar yanlışsa gösterdiğiniz tepkilerin sadece başkasının neden olduğunu düşünmek o kadar yanlış bir durumdur.

Bilinçaltı gücüne kavrayan insanlar artık elindeki muhteşem gücü hayatının onu yansıtır. Kendi iç dünyanızdan tutun, iş, kariyer, evlilik muhteşem.

Bilinçaltının Gücünü Etkin Kullanma Rehberi

1-Öncelik neleri bilinçaltına nasıl kayıt ettiniz onları yüzeye çıkarmanız gerekir.

2-Eğer hiçbir şeye hakim olmadığınızı düşünüyorsanız  bilinçaltını burada en minimum derecede kullanıyorsunuz demektir. Bu durum tamamen etkin gücü hiç kullanamadığınız anlamına gelir.

3-Bir anda her şeyi değişmeyeceğini bilmeniz gerekir. Bilinç üzerindeki düşünceler bilinçaltına tekrarla yerleşir

4-Bilinçaltı pozitif ya da negatif hangi emiri ona verirseniz ona uygun hareket eder. Doğru durumlar için öncelikle pozitif dil kullanmanız gerekir

5-Çok az inansanız dahi bilinçaltının çalışmaları yapmanız gerekiyor. Az olan tekrarla çok olur.

6-Bilinçaltının gücünü en çok onu olumsuz kullananlar farkında olmadan bilir. Sürekli olumsuzluktan söz edenlerin olumsuzu daha çok yaşaması tesadüf değildir

7-Bilinçaltı gücüyle etkin kullanımının yolu hedefler belirlemektir. Hedef olmazsa O zaman boşa gider.

8-Güçlü sorular sormayı öğrenin

-Ben ne istiyorum

-Beni neler mutlu eder

-Nasıl yol alabilirim

Bilinçaltının Gücünü Etkinleştirmek ve çalışması için bakış açınızla da bağlantılıdır.

Güçlü sorular ile zihninizde, bilincinizde bir fikir oluşturur. Bilincinizde oluşan fikirler tohum içindir. Şimdi tarlaya ekme zamanı geldi.

Her ne olacağını o bilinçte oluşan düşünceyi büyütmekle oluşur. Sadece ekmek ile kalmayınız bir çocuk büyütür gibi onu besleyiniz.

İnatla, ısrarla, sabırla ve sıkça tekrarla en az 21 gün ile 40 gün arasında tekrarlayın.

Bu makalelerde ilginizi çekebilir

Bilinçaltı Tekrarları Sever

Bilinçaltı Nedir

Bilinçaltının Gücü

Bilinçaltı kodlama

Bilinçaltı Ve Özellikleri

Bilinçaltı Pozitif Dil Kullanma

Bilinçaltı Emirlerden Nasıl Hoşlanır

Bilinçaltı Yapıcı Ve Yıkıcı Enerjiler

Leave a Reply