Çekim Yasası

Çekim yasası hayatın her alanında etkin olan güçtür.

Tarihçe olarak çok eskilere dayansa da popüler olma zamanı çekim yasasının 2006 da yayınlanan çekim yasası sır kitabı ve videosu ile gündeme oturmuştur. Kitap ortalama olarak 30 milyondan fazla satıldı. Teknik ayrıntılara çok fazla odaklanan bir yapım olmadı için daha çok fayda kısmına burada odaklanacağız.

Çekim YasasıÇekim yasası isminden de anlaşılacağı gibi benzer benzeri çeker ilkesine dayanmaktadır.

Eğer olumsuz duygular içerisinde iseniz karşınıza çok olumlu durum çıkabileceğini düşünmediğinize artık eminim.

Bazı dönemlerde neden her şey üst üste geliyor durumunu da ayrıca açıklamış bulunuyoruz.

Eğer olumsuz duygular içerisindeyseniz evren enerji havuzu olduğu için karşınıza çıkacak durumlar genellikle olumsuz olacaktır.

Olumsuz olmasa bile sizin algılarınız bir filtre görevi gördüğü için her olayın olumsuz yönünü göreceksiniz.

İyi hissetmediğiniz durumlarda genellikle yalnız kalmak istersiniz bunun nedeni sizi ele geçiren olumsuz duyguların her ne olursa olsun gelen her haberin, durumun olumsuzu daha da çağrıştırması olacaktır.

Çekim yasasını mıknatısın benzer özelliğiyle daha iyi açıklayabiliriz.

Bildiğiniz üzere mıknatısın kendi özüne benze her şeyi çektiğini biliriz.

Benzer benzeri çeker ilkesi sadece madde dünyası için değil ruhaniyette de önem arz eder. Eğer bir kişiyi düşünüp sizi arıyorsa , tam istediğiniz gibi hayat yaşıyorsanız , istemediğiniz durumlarla sıklıkla karşılaşıyorsanız, sürekli böyle olacağını biliyordum diyorsanız enerji yasasını yani çekim yasasını bilmeden veya bilerek kullanıyorsunuz demektir.

Evrende çekim yasası tarafsızdır olumlu yada olumsuz durumlar için kullanabilirsiniz.

Evren sizi ulvi, ilahi, ahlaki veya herhangi düşündüğünüz inanç yapısına göre değil çektiğiniz enerjiye göre hareket eder.

Genellikle insanların olumsuz yöndeki olayları sıklıkla yaşamasının sebebi kendilerini rastgele yaşama teslim etmiş olmalarıdır.

Eğer bilinçli olarak kendinizi en muazzam hediye olan beyni istekleriniz doğrultusunda kodlama yapmazsanız yabancı enerji rezonans alanının etkisine girersiniz.

Daha sonra neden bunlar benim başıma geliyor durumunun içerisinde kendinizi bulursunuz

Çekim Yasası Kuralı Basittir

Benzer benzeri çeker. Sizin duygu durumunuz ne ise onu uygun enerji alanı oluşturursunuz.

Bugünden itibaren çekim yasasının mantığını anlayıp uyguladığınızda hayatınızdaki değişiklikleri somut olarak görmeniz mümkündür.

Her şey enerji olduğuna göre düşünceleriniz maddelerin değişik formu olduğundan eğer iyi bir yaşam arzuluyorsanız geminin kaptanlık görevini üstlenmeniz gerekecektir. Rastgele enerjilere teslim olanlar çekim yasasının olumsuz enerjilerine maruz kalır.

Her şeyin olmasa da birçok şeyin kontrolünüz altında olduğunuzu bildiğinizde yaşamınız daha kaliteli olacaktır. Dışarıda bir kurtarıcı aramayan içinizdeki ilahi güce güvenin. Bu gücü kullanmak için harekete geçin.

Bu makalelerde ilginizi çekebilir

Özgüvenli olmak için

Özgüven Nedir

Hedeflere Ulaşmak

Hedef Belirleyin

Her Zaman Pozitif Olmak

Başarı Ve Mutluluk

Kendine Işık Ol

Leave a Reply