EĞLENCELİ KİŞİSEL GELİŞİM TESTLERİ

Eğlenceli kişisel gelişim testleri kişinin hem kendisinde farkında olmadığı hem de eğlenceli olarak kendisi için keşif sağlamasına yönelik oluşturulmuş ve tamamen kişilerin oluşturduğu testlerdir.

kişisel gelisim testleriEğlenceli kişisel gelişim testleri her zaman insanda merak uyandırmıştır. Artık bu cağ da insanlar gelişen teknolojiyle birlikte kendini gerçekleştirme, ben kimim, neler beni mutlu eder gibi arayışları hızla artmıştır. Kendisini tanımak isteyen insanlar birçok şekilde arayışa girerek kendisini daha iyi tanıyıp eksiklerini tamamlamak için çaba harcamaktadırlar.

Yoğun istek üzerine sizinle buluşturuyoruz

Bu testler bilimsel ya da tedavi amaçlı değildir. Kendinizde gördüğünüz durumları tespit ederek yine yorumlarda paylaşabilirsiniz

1- Eğlenceli kişisel gelişim testleri ile size aktardığımız test Hangi psikoloji kitabı size hitap ediyor başlıklı olan test ile başlıyor. Her insanın kendinde bulduğu durumlar bilinçaltı kayıtlarına göre başkadır. Her dünya kendine özel olduğundan dolayı bakalım bu testimizde ne gibi sonuçlar çıkacaktır birlikte bakalım.

Psikoloji kitabı testi

2-Sırada ki testimiz ise bilinçaltı kişilik analizinize göre ne kadar yalnızsınız bu durumu ortaya çıkaran bir test ile devam ediyoruz.

Yalnızlık bildiğiniz üzere iki türlüdür. Birincisi madde dünyasında yalnız kalmış kişilerdir. İkincisi ise kalabalıklar içerisinde yalnız kalmış insanlardır. Her ikisi de insanı manevi anlamda beslemeyen durumlardır.

Bakalım ne gibi sonuçlar elde edeceksiniz.

Yalnızlık test

3-Şimdi aktaracağımız testimizde ise içe dönük yaşayan bir yapıya mı sahipsiniz yoksa dışarıya dönük mü yapınız bulunmaktadır. İçe dönük yaşayan insanlar genellikle kendileriyle mutlu olan bağımsızlık içerisinde olan kişilerden oluşur. Çoğunlukla kendisiyle vakit geçirmeyi severler.

Dışa dönük insanlar ise genellikle daha sosyal olan, belirli gruplar içerisinde daha çok faaliyet gösteren başkalarına bağımlılığı biraz daha fazla olan gruplardan oluşmaktadır.

Eğer hemen merak ediyorsanız buyurun linki buraya bırakıyoruz.

İçe mi dışa mı dönük yapınız var testi

4- Bu testimizde sizinle ne kadar depresyondasınız bu durumu yorumlayan paylaşımla sizi buluşturuyoruz. Depresyon son zamanların en çok yaşanan durumlarından birisidir. İnsanların genellikle depresyona girmesi isteklerini gerçekleştirememe, hayal kırıklıkları, beklentileri yüksek tutma gibi durumlar oluşturur

Eğer bir durumla başa çıkamayacağını anlar ya da kabul ederseniz depresyona girme durumunuz biraz daha fazla oluşur.

Şimdi bu linke tıklayarak öğrenebilirsiniz. Test

5-Dünyayı bildiğiniz üzere beş duyuyla algılarız. Bu duyulardan en baskın olanı gözlerdir. Dünyadaki birçok durumu gözler aracılığıyla deneyimleriz. Şimdi ki testimiz de Görsel algı testiyle baskın olan kişiliğinize ulaşılması için tasarlanmıştır.

3 Comments

Leave a Reply