Hayallerinin Peşinden Git

Hayallerinin peşinden git yoksa onun yerine hayal kırıklığı ile yetinirsiniz.

Hayal mekanizması bize sunulan en muhteşem hediyedir. Bir şeyi olmuş gibi düşünebilir, yaşayabilir , hayatına çekebilir veya tam tersini de düşünebilirsiniz.

Hayallerinin Peşinden Git

Hayalleriniz sizi size yapan yegane anahtardır.

Enerjilerini hayallerinize yoğunlaştırdığınız zaman daha güçlü evrene frekans yayarsınız.

Evren kozmik bir bilgi havuzudur. İsteyen kendine ait olan gücü , enerjiyi , parayı , ilişkiyi çekebilir.

Eğer hayallerinizde sürekli hayal kırıklığı yaşıyorsanız artık bir şeyleri değiştirme vakti gelmiş demektir.

Enerjisini doğru kullanamayan her insan sonunda hüsrana uğrayacaktır. Hayallerinizin peşinden gitmeniz sizi sadece ileri taşıyan birinci yoldur ancak yol sadece hayal kurmakla olmadığını hemen hemen hepimiz hayatımızda deneyimle öğrenmişizdir.

Hayallerinin Peşinden Git Yoksa Başkasının Hayallerini Yaşarsın

Enerji yasası hayalinin peşinden git der. Ancak hayalinin peşinden giderken küçük hedeflerle başlamanızı öneririm. Çok yüksek hedefleri belirleyerek hayal kırıklığına uğramanızı istemem.

Zamanla çalışarak neye sahip olmak istiyorsanız o rezonans alanına girerek hayallerinizi gerçekleştirme yolunda adım atmış olursunuz.

Burada en önemli etken evrenin hayrına kimseye zarar vermeden hayallerinizin peşinde gitmeniz olmalıdır.

Hayaliniz bir başka insanı işinden etmek, birinin elinden hak etmediğiniz bir şeyi almak, kıskançlık gibi durumlar ise uzun vadede enerjinin size geri dönüş yapıp elinizdekini alacağından emin olabilirsiniz.

Hayallerinizin peşinde giderken bir çok engelle karşılaşacaksınız.

Burada önemli olan etken engeller değil onu nasıl aşacağının yolunu bulmak yolunda olacaktır.

Aç kalan bir insan yiyecek bir lokma ekmek için her şeyi yapabilir.

İşte hayallerinizi ruhunuzdaki açlıkla ve ne kadar açlık varsa onun oranında hırsla yaparak kolay elde edebilirsiniz.

Enerjinizi yoğunlaştırdığınız durum sizin hayalinizdeki durumla eşleştiğinde güçlü bir enerji yayarsınız

Yaydığınız enerjiye tam bir teslimiyetle inandığınızda lazerden duvara yansıyan ışık gibi kolay hayatınıza çekebilirsiniz. Tabi bu arada sınanma ilahi ve evrensel sınanma olduğundan dolayı bazı durumlarda hayallerinizin gerçekleşmediğinde farklı bir hayal kurarak devam da edebilirsiniz.

Unutmayın ki bir insan sadece bir hayalle beslenmez.

Bir hayalim var diyen insan sadece kendini bir hayale kodlayan insandır. Ve her kodlama yazılımcının elinde değişebilir, geliştirilebilir veya silinebilir. Her insan kendi hayatındaki olayları bilinçli yada bilinçsiz çekebilecek güce sahip olan varlıklarız.

Her insan yazılımını değiştirebilecek güce sahip olan ve hayallerini gerçekleştirebilecek zekaya sahip olan insanları sever.

Sıkça hayallerini onca olumsuzluğa rağmen gerçekleştirmiş insanlara rastlarız. Ama ben o değilim ki deriz. Evet o değilsiniz siz sizsiniz ve aranızdaki tek fark evrensel yasaları lehine veya aleyhine kullanmak olur

Hayallerinizin peşinde giderken kararlı olun. Araştırma yapın. Destek alın. Aklınızdan bir an bile o hayali çıkarmayın. Hatırlamak gerekir ki mücadele eden kaybedebilir ama mücadele etmemiş bir kişi zaten kaybetmiştir.

Leave a Reply