Sen Neye Hazırsan Oda Sana Hazırdır

Kişisel gelişim yolculuğuna ilk çıktığınız anı hatırlayın. Aynı çocuklar gibi her şeyi tanımaya çalışan her şeyi her an hemen elde etmeye çalışan küçük çocuklar gibi olursunuz.

Sen Neye Hazırsan Oda Sana Hazırdır bazen de hızır olur.

Her an her metodun size uygun olduğunu düşünüp içinizde güzel duygular oluşturduğunuzu hissedersiniz. İçinizde bir şeyler titreşince ruhunuz azda olsa lezzet almaya başladığınızda bu yolculuktan ayrıl daha ayrılamazsınız

Siz hayatta neye hazırsanız o durumda size hazırdır. Siz eğer mutluluğa kendinizi hazır hissediyorsanız mutlulukta sizin içinizde titreşmeye hazırdır. Bu durumu biraz daha açalım.

İnsan hayatı boyunca doğduğu andan itibaren sürekli bir arayış içerisinde olur bu arayış sürekli olarak devam eder. Sürekli bir şeyler eksik olduğunuzu tamamlanmamış olduğunu hisseder. Bir şeylere hazır olmayan insan sadece tökezler. Her enerjiye yönelir ama sonuç elde edemez. Çünkü enerjisini yani gönül kapısını kapamıştır.

Kapınızı enerjilere kapattığınızda mutluluk nasıl içinizde gezinebilir ki

İçinizde siz mutluluğa hazır hissetmezseniz her şey size değmeden geçer. Sizi görmezden gelir. Oysa ki görmezden gelen aslında kendinizdir. Siz misafire kapı açmayıp neden gelmedi ki diye sorgularsınız.

Karşınızda gördüğünüz her şey aynadır. Sizi siz yapmak için misafir olun enerjilerdir. Hazır değilseniz mutluluğa o halde mutsuzluğu bilinçsiz olarak seçmişsinizdir. Mutsuzlukta bir seçimdir.

Eğer hazırsanız gelişmeye kararlıysanız mutlulukta size gelir.

Hayatta bir çok durumla sürekli olarak karşılayacaksınız. Karşılaştığınız her enerji size hazır olup olmadığınızı sorgulayan bir sınanma olarak görebilirsiniz. Eğer siz fırsatlara hazır değilseniz fırsatlarda size hazır değildir. Eğer siz gelişmeye açık değilseniz gelişmelerde size açık değildir.

Sen neye hazırsan oda sana hazırdır sıkça tekrar edip aklınızda bulundurunuz.

Mantığı kavradığınız zaman bundan sonraki süreçte hazır olup olmadığınız sorgular ve ona göre yol alabilirsiniz.

Her an evrende potansiyel olarak bekleyen enerjiler mevcuttur. Gelirler giderler ve kendilerine yer edinmeye çalışırlar. Bir bilge derki ‘’acıya kızma bırak gelsin onunda görevi o bakalım ne diyecek’’ hazır olduğunuzda artık ertelemeyin.

Ertelemek bir şeyleri sürekli kaçırmak demektir. Kendinize yıllarca kızıp durmayın olanlardan ders alıp hazırda durun. Mutluluğa, huzura , sevgiye , gelişime hazır olun geldiğinde bırakmayın. Sıkı tutun.

Tüm enerjiler yalnızca onu arzulayanlara gelir. Evren kozmik bir enerji havuzudur. Eğer kurallarına göre oynarsanız kazanırsınız.

Siz neye hazırsanız o durumda size hazırdır bunu hatırlayın.

Leave a Reply